długopisy grawerowane

Długopisy grawerowane na co dzień i od święta

Długopisy są gadżetami używanymi na co dzień. Zawsze mamy je pod ręką. Są to drobne przedmioty, jednak bardzo potrzebne. Mogą stanowić modny upominek dla nauczyciela, ucznia, szefa czy pracownika. Nadają się do tego zwłaszcza luksusowe wersje, wykonane z najwyższej jakości materiałów. Polecanymi markami są np.  długopisy Parker czy Waterman.

Długopisy metalowe do grawerowania

Długopisy metalowe zazwyczaj są zdobione metodą graweru laserowego. Idealne do tego będą modele Cosmo. Są to klasyczne wzory o bogatej kolorystyce. Można wybierać spośród 25 różnych barw. Bardzo ładnie na gładkiej, kolorowej powierzchni będą prezentowały się grawerowane wzory. Długopisy Cosmo posiadają mechanizm wciskany oraz miękkopiszący wkład. Posiadają jednostronne pole zadruku o wymiarach 50 mm x 6 mm. Klienci zazwyczaj zamawiają większe ilości tych produktów. Zamówienia realizowane są bardzo szybko. Popularnym i dobrze znanym wzorem jest model AP9028. Jest on lubiany min. za elegancki i prosty wygląd.  Satynowy korpus w jednym kolorze posiada metalowe ringi stanowiące jedyną ozdobę korpusu.

grawer dla trenera

Czy długopis z grawerem to dobry pomysł na prezent?

Długopisy z grawerem mogą stanowić idealny prezent  na wiele okazji. Może to być rozpoczęcie roku szkolnego, zdobycie dyplomu lub pierwszy dzień w nowej pracy. Eleganckie artykuły piśmiennicze powinny być opatrzone stosowną dedykacją lub imieniem i nazwiskiem adresata. Odpowiednio opakowane będą jeszcze atrakcyjniejszym podarkiem.

Bogata oferta długopisyzgrawerem.pl

Ceny długopisów są różnorodne. W sklepie długopisyzgrawerem.pl można zakupić je po atrakcyjnych cenach nie nadwyrężając portfela. Znajdziemy tam tradycyjne modele metalowe w różnorodnych kolorach. Przyozdobione eleganckim grawerem sprawiają, że produkt ten jest bardziej prestiżowy.

Nowoczesnym i bardzo ciekawym modelem jest propozycja touch pen. Jest to długopis dedykowana dla osób korzystających z urządzeń mobilnych. Dzięki gumowej końcówce, ułatwione jest przeglądanie stron internetowych. Można podarować go właśnie miłośnikowi nowinek technologicznych. Przykładem tego rodzaju wielozadaniowego gadżetu jest model AP9030. Jest on smukły i bardzo elegancki. Idealnie sprawdzi się w pracy oraz na konferencjach.

Skomentuj