Długopisy z nadrukiem narzędziem marketingowym

Długopisy są wykorzystywane przede wszystkim do pisania. Jest to pierwsza i podstawowa czynność jaką nimi wykonujemy. W obecnym czasie przedmioty te jednak pełni również dodatkowe zadania. Niewątpliwie są wykorzystywane do celów marketingowych. Są idealnym nośnikiem reklamy, umieszcza się na nich bowiem chwytliwe hasła, logo lub grafiki firmowe. Długopisy wyborcze odgrywają dużą rolę w politycznych kampaniach. Poszukując właściwego artykułu piśmienniczego można natknąć się na bardzo ciekawe modele np. długopisy antybakteryjne, ekologiczne, czy przeznaczone do obsługi urządzeń mobilnych.

W poszukiwaniu odpowiedniego długopisu

Długopisy oferowane przez firmę Adpen są różnorodne. Można zakupić tam propozycje wielokolorowe, w barwach intensywnych i stonowanych. Dostępne są długopisy plastikowe, metalowe i papierowe.

Polecanymi propozycjami są długopisy Kalido Solid. Posiadają one jednokolorową powierzchnię. Idealnie nadają się do nadruku. Ciekawie będą prezentowały się na nich białe czy czarne wzory. Seria Kalido Color to modele z kolorowym korpusem oraz białym klipem i nasadką. Jest to bardzo ładnie prezentujące się zestawienie.

Podobną stylizacją charakteryzują się wzory El Primero Solid. Posiadają ergonomiczny, zgrabny korpus. Prostota kształtów i intensywne barwy to znaki rozpoznawcze. Można zakupić je w 15 propozycjach kolorystycznych. Długopisy są wyposażone w mechanizm wciskany. Bardzo chętnie są kupowane i często uczestniczą w różnych kampaniach reklamowych.

Nowoczesne formy długopisów

Omawiając długopisy plastikowe nie można pominąć modelu AP3000. Jest to bardzo oryginalny artykuł piśmienniczy. Charakteryzuje się niebanalnym kształtem i oryginalną prezencją. Ma sporą powierzchnię, która zwęża się ku górze. Całość zakończona jest przyciskiem w formie piłki. Można powiedzieć, że długopis przybiera postać fali. Długopisy te dostępne są w czterech kolorach, białym, czarny, czerwonym i niebieskim. Cała powierzchnia jest matowa, ozdobiona srebrnym klipem.

długopisy reklamowe z kolorowym nadrukiem

Tanie długopisy z nadrukiem uzyskamy zakupując również model AP1001c.Jest to propozycja użyteczna i elegancka. Dostępny jest w pięciu kolorach. Posiada nieregularny kształt lekko zwężany na środku długopisu. Jednolity kolor przełamany jest srebrnymi dodatkami w postaci klipu,  guzika oraz szpica. Nowoczesny, ergonomiczny kształt posiadają również długopisy AP1001. W tym przypadku srebrna górna część zestawiona jest z kolorowym korpusem. Charakteryzują się one sporym polem zadruku. Spokojnie zmieści się na nim firmowe logo, hasło reklamowe czy grafika.

Długopisy papierowe z nadrukiem

Długopisy papierowe są przykładem produktów ekologicznych. Kupując te modele dajemy dobry przykład. Spore grono osób poszukuje właśnie artykułów biurowych przyjaznych dla środowiska. Pochodzą one z recyklingu i są biodegradowalne. Może trzeba zmienić coś w życiu i zamiast kupować np. długopisy pokryte farbą i lakierem, wykonane z tworzyw sztucznych, sięgnąć po produkty z naturalnego drewna. Firma Adpen oferuje długopisy papierowe oraz ołówki z naturalnego drewna.

Skomentuj