zabawki psi patrol

Szybki przegląd najpopularniejszych zabawek z serii Psi Patrol

Kanadyjska bajka Psi Patrol to serial cieszący się olbrzymią popularnością wśród dzieci. Drużyna przesympatycznych szczeniaków, pod wodzą nad wyraz dojrzałego chłopca Rydera, ratuje z przeróżnych opałów mieszkańców Adventure Bay. Szczeniaki są w pełni przeszkolone do pomocy i wyposażone w niezbędne do tego akcesoria i gadżety.

Wszystkie te przedmioty dostępne są również jako zabawki Psi Patrol, które obok figurek bohaterów bajki, pozwalają na przednią zabawę z ulubionymi postaciami. Oferta zabawek związanych z tą wyjątkową serią jest ogromna. Dlatego, jeśli mamy w domu małego fana Psiego Patrolu, możemy sprawnie połączyć konkretne zainteresowania dziecka z zabawką, jaka sprawi mu największą przyjemność.

Figurki Psi Patrol dla małych kolekcjonerów

Zestawów figurek z bohaterami Psiego Patrolu oraz z różnymi gadżetami z bajki, jest naprawdę dużo. Dostępne są zarówno małe figurki, jak i większe. Nadają się one do kolekcjonowania i do zabawy. Dzieciaki lubią zbierać tego typu zabawki związane ze swoimi ulubionymi bajkami. Co istotne, Psi Patrol jest bajką, która stawia na przedstawianie pozytywnych postaw społecznych. Dodatkowo większość jej bohaterów, to sympatyczne zwierzaki, a to w przypadku dzieci jest punktem w dziesiątkę, bo zazwyczaj bardzo kochają zwierzaki i chcą mieć swojego własnego pupila.

zabawki psi patrol

Instrumenty muzyczne Psi Patrol

Obok figurek oraz maskotek odwzorowujących członków tej niezwykle odważnej drużyny ratunkowej, zainteresowanie maluchów wzbudzą również inne zabawki związane z Psim Patrolem. Świetną rozrywkę amatorom muzykowania mogą zapewnić klawesyny, gitary czy keyboardy, które wydają odgłosy odzwierciedlające dźwięki doskonale znane dzieciakom z bajki. Dla multiinstrumentalistów także przygotowano specjalny zestaw instrumentów muzycznych 6 w 1 Psi Patrol, który zawierają cymbałki, talerze, guiro, marakasy, bębenki i trójkąt.

Pojazdy i klocki Psi Patrol

Zabawki Psi Patrol to także pojazdy, którymi poruszają się poszczególni bohaterowie bajki. Są to m.in. samochód ratunkowy i policyjny, pojazd do recyklingu, buldożer czy poduszkowiec. Do zestawów dołączane są specjalne odznaki Psi Patrol.

Zainteresowaniem dzieci cieszą się również klocki konstrukcyjne nawiązujące tematycznie do kanadyjskiej animacji. Liczne zestawy pozwalają na budowanie pojazdów lub wieży, czyli bazy załogi szczeniaków. Wybór zabawek nawiązujących do tej popularnej bajki jest naprawdę duży, dlatego bez problemu można znaleźć gadżet, który będzie szczególnie fajną zabawką dla małego fana nieustraszonych psiaków i ich szefa, małego Rydera.

Skomentuj