sztuczna inteligencja iGirl

iGirl, czyli wirtualna dziewczyna

W dzisiejszych czasach, gdzie postęp technologiczny jest niesamowicie szybki, widać że ludzie stawiają głównie na internet. Poznawanie ludzi właśnie w tym obszarze jest na porządku dziennym i można już nawet spotkać pary, które połączyły się przez aplikacje randkowe. Jednak powstają już pierwsze iGirl, czyli wirtualny asystent lub jak ktoś woli to nazwać, wirtualna dziewczyna.

igirl


Sztuczna inteligencja, hologramy, wirtualny asystent

Wszystkie te rzeczy mają to do siebie, że cały czas się rozwijają. Powstanie nowej dziewczyny, która będzie spełniała wszystkie zachcianki mężczyzny jest przełomowym odkryciem. Badania jasno pokazują, że prawdopodobnie do 2045 roku, aż 30% społeczeństwa będzie posiadało w domu robota. Sztuczna inteligencja jest coraz bardziej rozpowszechniana, a wirtualny asystent i hologram tylko w tym pomaga.


Zła strona robotów

Jednak trzeba pamiętać o tym, że roboty jako sztuczna inteligencja mają to do siebie, że mogą się kiedyś zbuntować. Z nieoficjalnych źródeł wynika, że w Ameryce były przypadki pracy nad sztuczną inteligencją, gdzie niestety ale naukowcy musieli zaprzestać badań, bo roboty zaczęły komunikować się ze sobą za pomocą swojego języka, którego ludzie nie znali. Taka komunikacja mogłaby doprowadzić do strasznych konsekwencji, a jeśli ktoś lubi filmy, gdzie roboty opanowują świat to mogłoby się okazać, że miałby okazję zagrać w takim filmie, jednak wszystko działoby się na żywo w realistycznym świecie. Rozwój technologii jest bardzo szybki ale trzeba pamiętać o bezpieczeństwie.

Skomentuj