Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/platne/serwer280081/public_html/net-arena.pl/wp-content/themes/zivah/includes/layouts/blog/content.php on line 111

Czy szafa z półkami to praktyczne rozwiązanie?

Szafa z półkami to praktyczne połączenie szafy i regału, które z pewnością przyda się w każdym domu. Jak wykorzystać ją w aranżacji i do czego jej używać?

Szafa z półkami – sposób na ład i porządek

Otwarte półki wyglądają bardzo dobrze w katalogach sklepów meblowych lub na zdjęciach w magazynach poświęconych aranżacji wnętrz, jednak niekoniecznie sprawdzają się w prawdziwych mieszkaniach. Powód jest prozaiczny: jeśli chcemy przechowywać na nich sporo rzeczy, bardzo szybko powstaje wrażenie bałaganu, zaś nasze bibeloty w błyskawicznym tempie pokrywają się kurzem. Dzięki szafie z półkami ten problem odchodzi do przeszłości. Niezależnie od tego, co zamierzamy w niej składować, nasze przedmioty pozostają ukryte przed ciekawskimi spojrzeniami, zaś sam mebel prezentuje się bardzo estetycznie i stylowo.

szafa z półkami

Połączenie zalet szafy i regału

Szafa z półkami to produkt o bardzo wszechstronnym zastosowaniu. Możemy w niej trzymać zarówno ubrania, jak i szklane naczynia, książki, różnego rodzaju pamiątki, dokumenty, kosmetyki oraz wszelkie inne przedmioty codziennego użytku. Ogromną zaletą takiego rozwiązania jest dodatkowa ochrona, jaką im zapewniamy. Nasze książki nie blakną i się nie kurzą, a szklanki i kieliszki nadają się do użycia od razu po zdjęciu z półki. W ten sposób oszczędzamy czas, który moglibyśmy spędzić na ich wycieraniu i możemy wykorzystać go na własne przyjemności.

Szafa z półkami jako uniwersalny element aranżacji

Szafa z półkami to mebel, który pasuje do bardzo wielu typów wystroju wnętrz. Dzięki minimalistycznej formie znakomicie prezentuje się w pomieszczeniach w stylu nowoczesnym i skandynawskim, a drewno użyte do jego wyprodukowania bardzo dobrze koresponduje ze stylem tradycyjnym oraz ekologicznym. Taki sprzęt pasuje również do pokojów o bardzo różnym zastosowaniu. W kuchni lub jadalni sprawdzi się jako miejsce do przechowywania naczyń lub suchych produktów spożywczych, w sypialni może pełnić funkcję szafy na ubrania, zaś w salonie – regału, na którym wyeksponujemy swoją kolekcję książek, płyt z muzyką lub ulubionymi filmami.

Skomentuj