tanie długopisy

Długopisy Kalido z nadrukiem

Długopisy to podstawowy i bardzo popularny artykuł piśmienniczy. Wydają się być banalnym przedmiotem, jednak niezbędnym w codziennym życiu. To nimi robimy notatki, wypełniamy dokumenty, poprawiamy teksty, a nawet rysujemy. Te proste produkty mogą różnie się prezentować. Wiele osób sięga po klasyczne modele, niektórzy poszukują oryginalnych wzorów. Polecanymi  artykułami są długopisy plastikowe Kalido. Mają one prosty kształt i jednokolorową powierzchnię. Idealnie nadają się do celów marketingowych.

Długopisy bez nadruku czy z nadrukiem?

Gładkie modele różnych marek oferowane są w sklepie adpensite.pl. Tak jest również w przypadku modeli Kalido. Występują w różnych kolorach, zazwyczaj jedna barwa jest dominująca. Taka opcja jest atrakcyjna dla minimalistów. Osoby ceniące nowoczesne wzornictwo, mogą zamówić dany model długopisu z ciekawym nadrukiem. Zazwyczaj na długopisach plastikowych nadruki nanosi się np. metodą tampodruku, sitodruku oraz full color UV. Zapewniają one najwyższą jakość oraz dokładność i precyzję. Modele metalowe zazwyczaj znakowane są za pomocą graweru laserowego. Zapewniają one najwyższą jakość grafik i napisów.

długopisy plastikowe Kalido

Długopisy reklamowe Senator wyznacznikiem wysokiej jakości

Niemiecka marka Senator to synonim wysokiej jakości i solidności. Cieszy się ona zaufaniem wielu klientów, którzy wciąż kupują jej produkty. Długopisy te posiadają oryginalny design. Projektuje się wciąż nowe wzory, by każdy klient znalazł dla siebie coś niezwykłego. Do atrakcyjnych propozycji długopisów należy wersja długopisów Senator Image.  Propozycja Image Black Line wykonana jest z czarnego lakieru soft, przełamanego metalowymi aplikacjami w barwie szarego dymu Image.  Linia White to długopisy z powierzchnią z białego lakieru oraz chromowanych dodatków. Kolejną odmianą z tej serii jest propozycja Chrome posiadająca granatowy lub srebrny lakier. Marka Senator dba o ochronę środowiska, oferowane produkty są bezpieczne dla otoczenia, spełniają wysokie standardy ekologiczne. Podlegają recyklingowi. Bardzo interesującą wersją jest długopis Nature Plus. Jest on wykonany z materiałów biodegradalnych. Senator jest więc marką z jednej strony podążającą za najnowszymi trendami, z drugiej promujący nurt ekologiczny.

Włoska marka Lecce Pen– niebanalne modele przyjazne środowisku

Artykuły piśmiennicze Lecce Pen to produkty nowoczesne i odpowiadające potrzebom współczesnego człowieka. Zachwycają swoją oryginalnością i eleganckim wyglądem. Ten producent długopisów zapewnia duży wybór różnorodnych wzorów. Lecce Pen kładzie nacisk na detale i nietuzinkowy design. Oferuje długopisy plastikowe i metalowe. Wyjątkową propozycją są wzory ekologiczne i antybakteryjne. Wykonane są z biodegradowalnego materiału – Bio-Plastic. Jest on uzyskiwany ze skrobii kukurydzianej. Kolejny materiał ekologiczny wykorzystywany przez Lecce Pen jest EcoLine. Pochodzi ono z recyklingu papieru, aluminium oraz papieru. Długopisy antybakteryjne posiadają w swoim składzie dodatki o działaniu dezynfekującym. Są  wykorzystywane w różnych placówkach np. przychodniach czy szpitalach.

Skomentuj