długopisy na wybory

Długopisy wyborcze w różnej odsłonie

Na stronie długopisyreklamowe.pl można zakupić różne modele długopisów idealnie nadających się na gadżety wyborcze. Propozycje z nadrukiem to idealna wizytówka dla kandydatów w wyborach. Skutecznie wzbogacą każdą kampanię wyborczą i dotrą do dużego grona odbiorców. Zazwyczaj produkty te są znakowane logo partii oraz imieniem i nazwiskiem kandydata.

Długopisy reklamowe z kolorowym nadrukiem

Bogaty asortyment, który znajdziemy na stronie Długopisygrawerowane.pl zawiera różne propozycje. Należą do nich długopisy metalowe, plastikowe, papierowe oraz przeznaczone do obsługi urządzeń mobilnych.

Długopisy metalowe to tradycyjne modele, które często wybierane są przez klientów. Najczęściej znakowane są grawerem laserowym. Pozwala on uzyskać eleganckie i efektowne nadruki. W ten sposób można przygotować gustowne i reprezentatywne długopisy na wybory.

Długopisy plastikowe  to propozycja dla wszystkich, którzy lubią praktyczne i oryginalne artykuły piśmiennicze. Wśród wielu ofert, znajdują się modele w klasycznych formach i kolorach, jak również barwnych i oryginalnych kształtach.

długopisy na wybory

Długopisy do urządzeń mobilnych to kolejna opcja. Niczym nie różnią się od modeli tradycyjnych. Posiadają tylko dodatkowo gumową końcówkę, którą można obsługiwać telefony i tablety.

Długopisy papierowe to oryginalna i ekologiczna propozycja. Jest wykorzystywana w wielu branżach. Może stanowić ciekawy i modny gadżet wyborczy czy reklamowy. Niewątpliwie niesie z sobą również przesłanie ochrony środowiska.

Modele długopisów idealne do znakowania

Wśród popularnych długopisów plastikowych należy wymienić kolekcję El Primero Solid. Długopisy z tej wersji posiadają jednolity kolor. Mają sporą powierzchnię idealną do zadruku. Często wykorzystywane są w celach reklamowych. Propozycja El Primero White to kompozycja białego korpusu z kolorowym klipem. Kolejnym podobnym wzorem jest El Primero Color, który posiada kolorowy korpus i biały klip.

Wśród nietypowych długopisów warto wspomnieć o modelach AP2208. Posiadają one smukłą i klasyczną stylistykę z gumowym uchwytem. Ciekawym akcentem jest przeźroczysty korpus zestawiony elementami w mocniejszych kolorach. Długopisy te posiadają automatyczny mechanizm uruchamiania. Można wybrać następujące wersje kolorystyczne:  biało – różowy, biało – pomarańczowy, biało – zielony, biało – żółty, biało – przeźroczysty, biało – czerwony, biało – niebieski.

A może jednak znakowanie laserowe?

Grawerowanie laserowe jest trwałym i efektownym sposobem znakowania. Najlepiej sprawdza się na długopisach metalowych. Idealne do tego typu nadruku będą modele AP9028. Prezentują się wyjątkowo solidnie i elegancko. Prosta powierzchnia ozdobiona jest grawerowanymi pierścieniami. Kolorowe korpusy zestawione są z metalowymi dodatkami.Jeśli ktoś potrzebuje klasycznych i eleganckich długopisów, powinien sięgnąć po stylowy model AP2006. Można zakupić go w czarnej i niebieskiej wersji. Gładki korpus zestawiony jest ze złotymi elementami. Posiada on bardzo smukły i cieniki kształt.

Skomentuj