gniazdo blatowe

Gniazda Bachmann Twist w nowoczesnej odsłonie

Bachmann Twist to gniazda idealne do nowoczesnych wnętrz. Sprawdzają się w pomieszczeniach biurowych, jak również w domu, a zwłaszcza w kuchni. Zachwycają swoją użytecznością, jak również atrakcyjnym wyglądem. Dedykowane są do małych przestrzeni w celu ich zagospodarowania. Zaletą tej wersji jest kompaktowa budowa, bardzo prosta obsługa oraz mała głębokość montażu. W asortymencie sklepu Mediaporty.com.pl znajduje się atrakcyjna oferta równych modeli gniazd. Można dobrać odpowiednie rozwiązania do danego typu wnętrz czy też umeblowania.

Atrakcyjny wygląd i funkcjonalność  gniazd bachmann twist czarny

Bachmann oferuje różne  propozycje media portów. Wśród modeli można znaleźć proste, klasyczne rozwiązania, jak również oryginalne, innowacyjne urządzenia. Jedną z atrakcyjnych opcji są gniazda Bachmann Twist, które posiadają okrągły kształt, można je zamontować w blatach, gdzie występuje niewielka przestrzeń. Są one bardzo praktyczne. Można zakupić je w różnych wersjach kolorystycznych. Przykładem jest gniazdo Twist czarne, które świetnie komponuje się w wielu stylizacjach. Kolor ten bowiem jest uniwersalny, dobrze współgra z innymi barwami. Bahmann Twist Czarny półmat 2 gniazdka UTE blatowe montowane są często do biurek, blatów kuchennych i pokojów dziennych. Są one wyposażone w dwa gniazda zasilające oraz kabel o długości 2 metry. Kolejną zalet tego modelu jest fakt, iż może być montowany  nad szufladą. Montażu dokonuje się w płytach o grubości od 20 mm do 40 mm.

Bachmann Twist Inox

Bachmann Twist Inox to wersja w kolorze srebrnym. Również pasuje do wielu nowoczesnych wnętrz, dobrze komponuje się ze sprzętem biurowym czy kuchennym. Opinie o Bahmann Twist są bardzo pochlebne, dotyczą przede wszystkim użyteczności i wyglądu.

Różne wersje gniazd Bachmann

Bachman oferuje różnego typu listwy zasilania, które bardzo dobrze są maskowane i  komponują się z nowoczesnymi aranżacjami. Minimalizm i oryginalny design został zestawiony w media portach  Bachmann Elevator . Sąone również wykorzystywane na małych przestrzeniach. Niektóre wersje wyposażono dodatkowo w ładowarkę, dzięki której można podładować telefon.  Bardzo ciekawą opcją jest również  media port Bachmann Lift. Wyposażony jest w gniazda zasilające, sieciowe i multimedialne. Posiada on różne wersje konfiguracyjne.

Power porty to bardzo dobre rozwiązanie do blatów meblowych i kuchennych. Większość z nich można schować lub wysunąć, zazwyczaj posiadają one klapę maskującą, która współgra z blatem. Przykładem takiego modelu jest Media port Bachmann Power Frame. Dostępne są różne moduły tego urządzenia. Przykładem jest modele Bachmann Power Frame Cover. Ten model można dowolnie konfigurować. Posiada on pokrywę, która otwiera się na równi z blatem. Można zakupić różne opcje, min. wersję aluminiową, lakierowaną na kolor inox lub na barwę białą a także model aluminiowy. Bardzo ciekawym rozwiązaniem są również media porty obrotowe, często posiadają one fotokomórkę. Zapewnia ona ochronę kabli przed uszkodzeniem. W wersjach tych znajdują się automatycznie otwierane listwy.

Skomentuj