lampa z piór

Lampy z piór jako urozmaicenie wnętrza

Mimo północnego, zimnego klimatu, można być radosnym dzięki właściwemu nastawieniu do otoczenia – i ….odpowiedniemu oświetleniu. Weźmy przykład od tych uśmiechniętych Skandynawów, a w szczególności rozentuzjazmowanych Duńczyków i dowiedzmy się, dlaczego są tacy szczęśliwi, gdy słońce ledwo u nich wschodzi. Zima jest postrzegana przez nas jako coś, co należy tylko przetrwać czekając na wiosnę. Ale takie myślenie wyłącznie o cieplejszej pogodzie czyni nas nieszczęśliwymi. Zimowe spowolnienie, pokazuje nam, że należy docenić różnice w porach roku i możliwości kontaktu z przyjaciółmi, rodziną, a nawet z sobą. Jest to czymś, co Skandynawowie udoskonalili i opanowali niemalże do perfekcji. Dlatego Skandynawowie nie tylko sobie radzą, ale w rzeczywistości korzystają z okazji, jaką daje im zima.

Szczęśliwie spędzane dni podczas mroźnych, zimowych miesięcy są równie ważne, jak częste przebywanie na świeżym powietrzu podczas tych długich, jasnych, letnich. Możesz zwiększyć poczucie zadowolenia dzięki odpowiedniemu oświetleniu. Oświetlenie do salonu o dużej ilości, ciepłego światła od dawna jest popularne w Skandynawii, a teraz także poza nią.

Uruchomiona w 2008 roku marka Umage to duńska firma z kompleksowym podejściem do projektowania, produkująca przystępne cenowo lampy z naturalnych piór oraz oświetlenie z myślą o zrównoważonym rozwoju. Firma Umage jest dumna ze swoich tzw. kompaktowych metod wysyłki, zmniejszając tym koszty projektów i wpływu na środowisko. Historyczny, skandynawski design ma wyraźny wpływ na asortyment lamp, dzięki którym urozmaicisz sobie wnętrze w wyjątkowy, niepowtarzalny sposób. Lampy ścienne z piór czy lampki stołowe – przenośne, wyposażone są w abażury z lekkich i nowoczesnych materiałów, dzięki czemu mogą urozmaicić luksusowe przestrzenie.

Tysiące gęsich piór otaczające jasne jądro białej lampy, projektu będącego wyrazem humanitarnych praktyk i zrównoważonej produkcji. Pióra są pozyskiwane w sposób odpowiedzialny, odkażane i przygotowane do użycia, a następnie mocowane do papierowej struktury od wewnątrz. Lampa sufitowa z piór jest ognioodporna i łatwa w utrzymaniu; raz na kilka miesięcy możesz ją wyczyścić i ożywić pióra suszarką do włosów. Oświetlenie z naturalnych piór jest przyjemne dla oczu i szczególnie doceniane, gdy jest ponuro na zewnątrz.

Skomentuj