woda dla firm

Czy piciem wody można obniżyć wiek metaboliczny?

Jest wiele rodzajów wód, od tych najczęściej spożywanych poprzez te z arktycznych lodowców. Są również wody wpływające pozytywnie na nasze organizmy. Taką substancją jest właśnie woda alkaiczna charakteryzuje się wysokim PH przez co nie tylko nawadnia organizm ale i odkwasza go. Istnieje również woda zasadowa, która dzięki swej budowie cząsteczek stała się genialnym przeciwutleniaczem. Tego rodzaju woda ma zbawienny wpływ na wolne rodniki.

Cząsteczki od starzenia

Wolne rodniki to cząsteczki mające w swoim składnie niesparowane elektrony tlenu powstające w organizmie w wyniku przemian metabolicznych. Nadmiar prowadzi do reakcji utleniania mogącego uszkodzić DNA czy też błony komórkowe. Warto więc w celu podtrzymania zdrowia oraz młodości komórek wprowadzić do swojej diety naturalne antyoksydanty czyli substancje neutralizujące działanie wolnych rodników.

woda dla firm

Przeciwutleniacze a walka ze zbyt szybkim starzeniem

Jednym z naturalnych antyoksydantów jest właśnie woda alkaiczna. Jej picie poprawia wygląd cery, odkwasza organizm, redukuje tkankę tłuszczową i pomaga w walce z licznymi chorobami. Taką wodę można również nanosić bezpośrednio na ciało. Taki zabieg odmładza skórę i niweluje opuchlizny, ujędrnia skórę i niweluje pojawiające się zmarszczki.

Obniżamy wiek metaboliczny

Wiek metaboliczny uzależniony jest od wielu czynników takich jak odpowiednia dieta, aktywność fizyczna, przemiana materii. Nie jest to również wiek tożsamy z latami jakie mamy. Możemy mieć na niego wpływ a dokładniej możemy go obniżyć. Najlepszym sposobem jest picie wody alkaicznej. Odmładzamy wtedy organizm na poziomie komórkowych poprawiając samopoczucie oraz witalność. Wpływamy również na jakość i jasność myślenia. Warto więc pić wodę w firmie jak i w domu. W miejscu wykonywania zawodu pracodawca powinien zapewnić nam wodę dla firm. Unikniemy wtedy zmęczenia, cieni pod oczami, opuchlizny oraz otępienia. Poprawi się nasza wydajność oraz aktywność. Ponadto częste picie wody wydłuża życie!

Skomentuj