smycz konferencyjna

Niezawodne smycze konferencyjne i reklamowe

Smycze reklamowe to modne i ulubione gadżety. Noszą je młodzi, jak i starsi. Cenione są za swoją użyteczność i nowoczesny wygląd. Mogą być oryginalnym dodatkiem do telefonów. Muszą być wyposażone w odpowiedni uchwyt, by telefon mógł być na nim zapięty. Firma Adsmycze oferuje różne rodzaje smyczy oraz dodatków, które wzbogacą każdy model. Idealnie sprawdzą się w pracy np. na konferencjach czy targach.

Różne wymiary i modele smyczy

Smycze reklamowe posiadają taśmy o różnej szerokości. Standardowe rozmiary to 20 -25 mm. Na takich modelach dobrze jest umieścić różne nadruki. Oczywiście można zakupić szersze modele, jednak nie prezentują się już one tak dobrze. Również węższe smycze nie są zbyt dobre do umieszczania grafik czy napisów. Można zakupić wersje krótkie smyczy lub modele o wyjątkowo sporej długości. Niektóre propozycje składają się z dwóch części, które można rozpiąć. Tradycyjne wersje smyczy są wyposażone w taśmę wykonaną z modnej tkaniny o grubych splotach. Coraz częściej na rynku pojawiają się również wersje z tworzyw sztucznych przybierają postać np. mlecznego silikonu lub sztucznego tworzywa PCV.

Modne smycze wizytówką firmy

Bardzo ładnie wyglądają na nich odpowiednio dobrane nadruki z logo firmy. Idealnie sprawdzają się one na konferencjach i eventach firmowych. Można zawiesić na nich identyfikatory. Jednolity wzór smyczy bardzo dobrze wpływa na wizerunek firmy. Często też tego typu gadżety są rozdawane w formie upominków i są miłym gestem w kierunku przyszłych klientów.

smycz do kluczy z imieniem

Gładkie taśmy czy wzorzyste?

Dla minimalistów dedykowane są smycze z gładkimi taśmami. Jednolity, stonowany kolor  dobrze komponuje się z różnymi stylizacjami. Wzorzyste wersje wykorzystywane są w kampaniach reklamowych, w celach promocyjnych firmy. Nie może na niej zabraknąć logo firmowego. Bardzo często wszystkie znakowania nanosi się metodą sublimacji. Jest to trwała i efektowna metoda. Zazwyczaj nanoszone wzory są barwne i wyraziste.

Firma Adsmycze zapewnia swoim klientom różnorodne rodzaje taśm oraz bogate wzornictwo. Klient może sam zaproponować projekt nadruku lub polecić się na firmowych projektantów. Adsmycze zapewnia dostawę swoich produktów na terenie całego kraju. Dostarcza towar do dużych miast i mniejszych miejscowości.

Skomentuj