meble systemowe

Komoda Fora K-9 – idealne połączenie klasyki i nowoczesności

Jeśli czujesz, że sterylne, minimalistyczne wnętrza w stylu futurystycznym nie są dla ciebie, ale całkowicie tradycyjne rozwiązania również nie odpowiadają na twoje potrzeby – być może warto wybrać coś pomiędzy tymi dwoma podejściami. Komoda Fora K-9 to doskonałe połączenie klasyki i nowoczesności, które sprawdzi się w wielu różnorodnych aranżacjach.

Komoda – najbardziej uniwersalny mebel

Wielu osobom komody kojarzą się z przestarzałymi, „babcinymi” wnętrzami i nawet nie biorą pod uwagę wykorzystania takiego mebla we własnym domu czy mieszkaniu. Tymczasem takie opinie nie mają wiele wspólnego z rzeczywistością i opierają się wyłącznie na stereotypach. Komoda to mebel o niewielkich gabarytach, który wyróżnia się wyjątkową pojemnością. W dodatku można wykorzystać ją w dowolnym pomieszczeniu: sprawdzi się zarówno w sypialni lub pokoju dziecięcym, jak i w salonie, jadalni czy przedpokoju. W każdym z tych miejsc bez wątpienia przydadzą się wszelkie dodatkowe szafki, półki czy szuflady. Oprócz tego współczesne komody od dawna nie przypominają tych, które pamiętamy z domów dziadków: mogą mieć bardzo nowoczesne formy, przybierać rozmaite barwy, a nawet mieć takie elementy jak przeszklone fronty czy oryginalne połączenia różnych materiałów.

Komoda Jarstol

Jak łączyć klasykę i nowoczesność w aranżacjach?

Współcześnie mało kto marzy o typowym wnętrzu w stylu tradycyjnym, wykorzystującym przede wszystkim takie kolory jak brązy i beże. Zwłaszcza młodzi ludzie mają dość przestarzałych aranżacji, które aż za dobrze pamiętają nie tylko z domów rodziców i dziadków, ale również z wiekowych stancji wynajmowanych na studiach. Jednocześnie nie chcemy wnętrz rodem z katalogów sklepów meblowych, które często wydają się piękne, ale chłodne i mało przytulne. Rozwiązaniem tego dylematu mogą być np. meble Jarstol, które łączą w sobie elementy klasyki i nowoczesności. Komoda Fora K-9 została wykonana z wysokiej jakości drewna dębowego, jednak przełamuje je minimalistycznym kształtem i modną kolorystyką. Świetnie sprawdzi się m.in. w pokoju w stylu skandynawskim, łączącym jasne, powiększające przestrzeń kolory, brak niepotrzebnych ozdób oraz naturalne, ciepłe materiały.

Meble systemowe – dlaczego warto na nie postawić?

Meble systemowe to fantastyczne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy chcą utrzymać swoje wnętrza w spójnym stylu i uniknąć wrażenia chaosu. Kolekcja systemu Kora to wiele różnorodnych mebli, z których możemy tworzyć własne zestawy. Do wyboru mamy między innymi witrynę narożną, szafy w różnych rozmiarach oraz ławy. Komoda Jarstol to bardzo stylowy mebel, który łączy w sobie funkcję praktyczną oraz dekoracyjną.

Skomentuj