kamień dekoracyjny

Kamień dekoracyjny do wykończenia wnętrz

Kamień dekoracyjny


Kamień dekoracyjny stał się bardzo modną alternatywą, jeśli chodzi o dekorację nowoczesnych wnętrz. W obecnych latach panuje moda na prostotę w meblach i dość stonowane barwy, które zdecydowanie podkreślają elegancję i modny wygląd wnętrza. Doskonale sprawdza się tutaj zasada, że klasyka jest najlepsza i nie należy przesadzać, jeśli chodzi o wybór kolorów czy wzory mebli. Pozwalając sobie jednak na proste meble, możemy sobie pozwolić, aby ściany w salonie były udekorowane w sposób dość niecodzienny i wyjątkowy.


Właściwości kamienia dekoracyjnego

Bardzo modnym elementem, jeśli chodzi o ozdobę ściany w salonie stał się kamień dekoracyjny. Możemy wybrać taki, który imituje skały w kolorach szarości, które idealnie pasują do mebli w tonacji białej ostatnio bardzo modnych. Dla wielbicieli ciepłych kolorów idealny będzie kamień koloru beżowego lub brązowego, który doskonale zgrywa się z gładkimi pozostałymi ścianami w kolorze czerwieni czy bordo. Właściwości kamienia dekoracyjnego to przede wszystkim nierówna i dość niecodzienna faktura, która zapewni nam piękną i zdecydowanie rzucającą się w oczy ozdobę.


Kamień dekoracyjny nie musi być także typowym kamieniem, który imituje skały czy typowe bryły. Możemy wybrać taki, który imituje cegły przez co pomieszczenie w pełni wykończone nabierze całkiem innego charakteru. Gołe cegły są teraz bardzo modną alternatywą, jeśli chodzi o zdobienie ścian w nowoczesnym wnętrzu, przez co schematy zostają złamane, a kamień dekoracyjny o tej fakturze wygląda rewelacyjnie i nietuzinkowo.

Skomentuj