potykacze reklamowe

Stojaki na menu drewniane – ciekawy styl i funkcjonalność

Spośród wielu produktów znajdujących zastosowanie jako stojak na kartę dań w restauracjach, bistrach czy pubach, na szczególną uwagę zasługują drewniane stojaki na menu. Jest to świetny pomysł na wprowadzenie ciekawego elementu aranżacyjnego, który jest oryginalny i pozwala stworzyć wyjątkowo przyjazną atmosferę.

Papierowe albo laminowane spisy potraw i napojów często są przekazywane klientom po wejściu do lokalu. W niektórych przypadkach leżą już na stoliku. Coraz częściej są jednak umieszczane w specjalnych stojakach. Takie rozwiązanie jest funkcjonalne i wygodne, zarówno dla klienta, jak i dla obsługi. W takiej sytuacji klient może od razu po zajęciu stolika zacząć przeglądać ofertę potraw, bez konieczności czekania, aż obsługa dostarczy menu. Warto postawić tutaj na stojaki na menu drewniane.

Gdzie sprawdzą się stojaki na menu drewniane?

Stojaki na menu to produkty przeznaczone do wygodnej ekspozycji materiałów informacyjnych, zwłaszcza menu w różnego rodzaju lokalach gastronomicznych, kawiarniach czy pubach. Szczególnie dobrze sprawdzają się w zastosowaniu na stolikach umieszczonych na zewnątrz lokali. Włożone do nich karty dań nie są narażone na porwanie przez podmuchy wiatru. Na dodatek są doskonale widoczne już na pierwszy rzut oka. Klient ceniący czas i wygodę może wybrać ten lokal, w którym już z daleka zauważył stojące na stoliku menu.

potykacze reklamowe

W sprzedaży są dostępne stojaki na menu w różnych rozmiarach, co pozwala bez problemu dopasować produkt do wielkości już posiadanych kart. Stojaki mogą być wykonane z różnego rodzaju materiałów – w tym metalu oraz tworzyw sztucznych. Jednak to właśnie stojaki drewniane nadają otoczeniu wyjątkowej atmosfery. Drewno ma to do siebie, że jest materiałem naturalnym, który wywołuje pozytywne skojarzenia.

Oryginalne stojaki na menu drewniane – zaskocz swoich klientów!

Obok tradycyjnych kart dań w postaci papierowej czy laminowanej, dostępne są również alternatywne menu – równie praktyczne, co nietuzinkowe. Jeśli chcemy naprawdę się wyróżnić na tle konkurencji, to warto w tym przypadku postawić na coś, co spowoduje pozytywne zaskoczenie klienta. Zamiast korzystać z rozwiązań standardowych i najzwyczajniej w świecie nudnych, można postawić na coś zupełnie innego.

Sprawdzą się w takiej sytuacji niezwykle klimatyczne i stylowe stojaki na menu drewniane, wyposażone w specjalne tablice kredowe, o ciekawych i nieszablonowych kształtach. Połączenie drewna z kredową tablicą, na której można nanosić aktualnie dostępne dania, desery i napoje jest egzotyczne i funkcjonalne. Pozwala bowiem na szybką i wygodną zmianę menu praktycznie w każdym momencie. A niestandardowy kształt jest atrakcyjnym dodatkiem, który sprawi, że lokal zapadnie klientom w pamięć na długi czas.

W sprzedaży dostępne są stojaki na menu drewniane z tablicami kredowymi w kształcie tradycyjnego prostokąta oraz w innych niestandardowych formach, przedstawiających np. czajnik, czy talerz ze sztućcami. Tego typu stojaki i oryginalne, akcesoria do stojaków drewnianych oferuje Jansen Display. Jest to wiodący producent szerokiej gamy materiałów promocyjnych, takich jak stojaki reklamowe, ramy na plakaty, tablice informacyjne i magnetyczne czy gabloty.

Skomentuj